شاهرود علما

آیت الله العظمی نوری همدانی

مسئول خدمت گزار کسی است که خدمت گزاری به نظام و مردم را افتخار بدانند و به مردم منت نگذارد.

حضرت آیت الله نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار مهندس صادقی، استاندار قم و هئیت همراه، با اشاره به جایگاه استان قم گفتند: این استان از جایگاه خاصی در روایات برخوردار است و به همین دلیل نیازمند  توجه ویژه از سوی مسئولین است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آیت الله سید مختار شاهرود علما، این مرجع تقلید با بیان اینکه خدمت به مردم عبادت است اظهار داشتند: حق این مردم این است، مسئولین به آنها خدمت کنند و درعین حال برای خدمت رسانی خود ارزش قائل باشند.

معظم له با بیان اینکه مسئولین خدمت رسانی را دوست داشته باشند و با محبت این عمل را انجام دهند، بیان داشتند: محبت به مردم از ناحیه مسئولین یکی از دستوراتی است که اهل بیت(ع) توصیه و سفارش می کنند.

ایشان افزودند: مسئول خدمت گزار کسی است که خدمت گزاری به نظام و مردم را افتخار بدانند و به مردم منت نگذارد. این توصیه ای بود که امام راحل به مسئولین داشتند و معتقد بودند مردم همه کاره این نظام و کشور هستند و به همین دلیل لایق بهترین خدمت گزاری ها  هستند.

حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: مسئولین طوری خدمت کنند، که مردم  از فعالیت صادقانه آنها راضی باشند و این رضایت برای خدا باشد.

منبع: خبرگزاری حوزه

انتهای پیام/