شاهرود علما

?متن پیام حجت الاسلام ‌والمسلمین سید ابراهیم رئیسی به شرح زیر است:

?قال الرضا علیه السلام:

«من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل»

«عیون اخبار الرضا ج۲ ص۲۷»

?زیارت اکسیر معطر و با معنویت و هویت سازی است که از عناصر اصلی تشیع و تمدن اسلامی می باشد.

? خدای متعال را سپاسگزارم در دهه آخر ماه صفر که رحلت پیامبر اعظم حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام و حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و الثناء بود تجلیل از مقام نبوت و امامت و اقامه عزاداری با شکوه و انسان ساز و جامعه ساز همراه با ارتقای فرهنگ و آداب میزبانی و خدمت به زائرین و عزاداران را در مشهد الرضا علیه السلام شاهد بودیم.

? وابستگی و تعلق خاطری که همگان به محضر امام مهربانی دارند جلوه‌های ارادت و خدمت را توسعه بخشید و بسیج همه ظرفیت های نخبگانی و مردمی را در این فرصت نظاره گر بودیم. 

?با درود و تحیت به امام راحل عظیم الشأن، رهبری بصیرت‌آفرین، ارواح مطهر شهداء به ویژه شهدای عزیز مدافع حرم و افتخار آفرینان عرصه جهاد و پیکار علیه دشمنان اسلام و انسانیت یعنی داعش خبیث لازم می دانم از علماء بزرگوار و مردم عزیز به ویژه مردم مشهد، خراسان بزرگ، زائران و عزاداران از سراسر کشور، زائرین غیر ایرانی از کشورهای مختلف، خادمان و خادمیاران بارگاه منور رضوی و همه کسانی که با عشق و معرفت در عرصه های مختلف فرهنگی و تبلیغی و امور شهری، اقامت، بهداشت و درمان، پذیرایی و تغذیه، انتظامی و امنیتی، حمل و نقل، فعالان حوزه خبر و رسانه ملی، هنرمندان، ادیبان و شاعرانی که خلق جلوه‌های زیبایی را بانی شدند و هیأت های عزاداری، مساجد، تکایا، حسینیه ها به خصوص حضور زنان، جوانان و نوجوانان به عنوان خادم بارگاه منور حضرت ثامن الحجج علیه‌السلام قدردانی و تشکر نمایم و از درگاه حضرت احدیت برای همگان استدعای دوام توفیقات داشته باشم.

? ان‌شاءالله حیات طیبه رضوی با عنایت حضرت مشمول همگان گردد.

سید ابراهیم رئیسی                              

تولیت آستان قدس رضوی