شاهرود علما

به گزارش شاهرود علما، هشتمین سالگرد نهم دی ماه، روز بصیرت و تجلی ایمان و اقتدار  با حضور  مردم شریف و با بصیرت استان اصفهان به منظور  محکومیت فتنه ۸۸ با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری و اعلام انزجار از  عوامل فتنه برگزار می شود.

مراسم تجمع و راهپیمایی امسال سالگرد روز بصیرت ۹ دی، در اصفهان برخلاف سال های گذشته در روز شنبه مورخ ۹ دی در میدان انقلاب برگزار می شود.

براساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان، سخنران ویژه این مراسم حجت الاسلام حاجی صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران کشور در ساعت ۳ بعدظهر برگزار خواهد شد.

گفتنی است  که سال های گذشته مردم شهید پرور اصفهان عصر هشتم دی ماه با حضور حماسی در مراسم گرامیداشت ۹دی در میدان انقلاب اصفهان، با آرمان های انقلاب و ولایت فقیه میثاق می بستند چرا  که در سال ۸۸ مردم ولایت مدار با  جلوداری روحانیت کفن پوش یک روز زودتر  از سراسر کشور برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و اسلام عزیز و در حمایت ولایت فقیه خود به میدان آمدن و انزجار خود را از بیگانه پرستان و فتنه گران اعلام کردند.

روحانیت معزز حوزه های علمیه اصفهان، سازمان بسیج طلاب، نهادحوزوی همچون دفترتبلیغات اسلامی  و سازمان تبلیغات اسلامی و طلاب مدارس علمیه نیز همراه با سیل خروشان مردم ولیت مدار اصفهان در این تجمع شرکت خواهند کرد.