شاهرود علما

حضرت آيت الله مكارم شيرازى

حضرت آیت الله مکارم شیرازی در پیامی درگذشت آیت الله محمدرضا حدائق از علمای فارس را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آیت الله سید مختار شاهرود علما، متن پیام تسلیت حضرت آیت الله مکارم شیرازى به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمدرضا حدائق به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پیام فقدان اسفناک عالم ربانى حضرت حجت الاسلام والمسلمین آقاى حاج شیخ محمدرضا حدائق (قدس سره) با نهایت تأسف دریافت داشتم وبسیار متأثر شدم. این عالم فرزانه تمام عمر خود را در ترویج اسلام ومکتب اهل بیت علیهم السلام کوشید ونمونه‌اى از اخلاق فاضله انسانى بود، به همین دلیل در دل مردم وجامعه جاى والایى داشت. آن مرحوم از یک بیت شریف، ریشه ‌ دار و اصیل بود وصفات برجسته والد ماجد او در وجودش متجلى بود وعمرى را با نیک‌نامى و خدمت به مردم سپرى ساخت.

اینجانب این ضایعه اسفناک را به تمام مردم شیراز و حوزه علمیه و علماى محترم و بیت شریفش مخصوصا فرزند گرامى‌اش جناب مستطاب حجت‌الاسلام آقاى حاج شیخ علیرضا حدائق (دامت افاضاته) صمیمانه تسلیت عرض مى‌کنم. امیدوارم چراغ علم و روحانیت به وسیله فرزند لایق و برومندشان همچنان در این بیت فروزان بماند. خداوند روح او را با ارواح محمد وآل محمد علیهم السلام محشور گرداند و به بازماندگان صبر و اجر جزیل عنایت فرماید.

قم ـ حوزه علمیه

ناصر مکارم شیرازى

۲۰ تیرماه ۱۳۹۷