شاهرود علما

حجت الاسلام جواد میرمحمد صادقی در گفت وگو با خبرنگار شاهرود علما، با بیان اینکه شخصیت مرحوم حجت الاسلام شیح مهدی مظاهری بر همگان مشخص است افزود: ایشان به صله رحم بسیار اهمیت می‌دادند و چنان متواضع بودند که حتی کودکان را احترام می‌کردند و با الفاظ با احترام با آن‌ها صحبت می‌کردند.
وی با اشار به ضرورت احترام به والدین و بزرگان از منظر مرحوم مظاهری ابراز کرد: ایشان همواره احترام بزرگان را رعایت می‌کردند و به دیگران توصیه می‌کردند بر این ماجرا هتمام کنند.
حجت الاسلام میر محمد صادقی درخصوص میانجیگری به عنوان اخلاق حسنه مرحوم حجت الاسلام مظاهری پیرامون اختلافات خانوادگی اظهار کرد: هرگاه در بین فامیل اختلافی بروز می‌کرد ایشان حرف اول و و آخر را می‌زدند و به اختلافات پایان می‌دادند.
وی با اشاره به سخنان آیت الله فانی در مورد مرحوم حجت الاسلام مظاهری مبنی بر اینکه ایشان یک اقیانوس اشک را برای اهلبیت از مردم گرفتند عنوان کرد: امید که خداوند ایشان را با حضرات معصومین محشور بفرمایند.
وی با بیان اینکه آیت الله تبریزی به ایشان گفته بودند که شما قیامت را باور کرده اید تصریح کرد: حقیقتا مرحوم مظاهری قیامت را باور کرده بودند و به همگان توصیه می‌کردند که به فکر روز قیامت و آخرت خود باشید و برای آن روز به فکر کسب توشه باشید.

انتهای پیام/