شاهرود علما

به گزارش  شاهرود علما، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، که به نمایندگی از حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مد ظله العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی از حجت الاسلام و المسلمین مهدی مظاهری در یکی از بیمارستان های اصفهان عیادت کرد، از آخرین وضعیت جسمانی ایشان مطلع شد.

امام جمعه اصفهان، در این عیادت پس از اطلاع از چگونگی روند درمان حجت الاسلام والمسلمین مظاهری، ضمن ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به خانواده ایشان، برای شفای عاجل همه بیماران به ویژه حاج آقا مهدی مظاهری دعا کرد.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی مظاهری به دلیل عفونت ریوی، گرفتگی عروق قلبی و کهولت سن در روزهای اخیر در یکی از بیمارستان های اصفهان بستری است.

حجت الاسلام و المسلمین مظاهری در سال ۱۳۱۰ در اصفهان متولد و از سال ۱۳۲۰ در حوزه علمیه مشغول به تحصیل شد و در سال ۱۳۸۹ از وی به عنوان چهره ماندگار تبلیغ استان اصفهان تجلیل شد .

برگزاری دعای ابوحمزه ثمالی در طول بیش از ۶۰ سال ، تأسیس دانشگاه قرآن و معارف اسلامی، تأسیس ستاد اقامه نماز استان اصفهان، رییس و مؤسس دارالقرآن الکریم استان اصفهان، تلاش برای تأسیس انجمن خیریه مددکاری امام زمان(عج) و موسسه خیریه ابابصیر اصفهان، فعالیتهای گوناگون در زمینه نشر و ترویج معارف دینی و مبارزه با رژیم طاغوت و تحمل زندان برای پیروزی انقلاب اسلامی از جمله فعالیت های این چهره ماندگار تبلیغ به شمار می رود.