شاهرود علما

آیت الله سبحانی

آیت‌الله علی‌اکبر رشاد موسس و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با همراهی معاونین، مدیران و اعضای پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با آیت الله سبحانی گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آیت الله سید مختار شاهرود علما،  آیت‌الله علی‌اکبر رشاد موسس و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با همراهی معاونین، مدیران و اعضای پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با حضور در دفتر آیت‌الله سبحانی با وی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که با تبیین اهداف همایش ملی «فلسفه کلام؛ با تاکید بر آراء و افکار آیت‌الله سبحانی» همراه بود، آیت الله سبحانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی را نهادی موثر در ارائه آثار فاخر در حوزه علوم انسانی اسلامی دانسته و گفت: باید در همایش ملی فلسفه کلام از منظری علمی، مطالب وزین و متقنی نوشته شود و حوزه خودش را از جهت عقلی نشان دهد و ظرفیت و توان خوبی را که دارد عیان کند؛ مهم این است.

در ادامه این نشست صمیمانه آیت‌الله علی‌اکبر رشاد ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص ابعاد علمی همایش ملی فلسفه کلام، گزارشی از روند فعالیت‌های صورت گرفته با حضور شخصیت‌ها و چهره‌های علمی حاضر در شورای علمی همایش فلسفه کلام ارائه کرد.

همایش ملی فلسفه کلام با تاکید بر آراء و افکار آیت‌الله سبحانی طی دو روز، در آبان ماه سال ۹۷ همزمان با روز جهانی فلسفه در شهر مقدس قم و شهر تبریز برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری حوزه

انتهای پیام/