شاهرود علما

به گزارش شاهرود علما، صدیقه بهشتی، معاون فرهنگی، تبلیغی حوزه علمیه خواهران ظهر امروز اظهار کرد: دومین دوره جشنواره کتاب یار در هفتم اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی تعداد شرکت کنندگان در این جشنواره را ۴ هزار و پانصد و نود و چهار نفر عنوان کرد که از این تعداد ۵۳۳ نفر به مرحله نهایی راه پیدا کردند .

معاون فرهنگی، تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان تصریح کرد: این مسابقه طی سه فصل تابستان، پاییز و زمستان برگزار شده است که تعداد ۳۹ نفر موفق به کسب امتیاز لازم به عنوان برگزیدگان جشنواره کتاب یار شدند.

وی با اشاره  مجدد به برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان دومین دوره جشنواره کتاب یار در اسفند ماه سال جاری عنوان کرد: در این دوره ۳۹ نفر از شرکت کنندگان مدارس علمیه استان جزو برگزیدگان انتخاب شدند.

بهشتی عنوان کرد: با توجه به منویات رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نیاز به مقابله با هجمه های دشمنان اسلام جشنواره کتاب یار با هدف ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی در بین خواهران حوزوی، به عنوان پرچمداران دفاع از عرصه فرهنگ و معارف اسلام ناب محمدی، برگزار شده است.

انتهای پیام/