شاهرود علما

تولیت آستان قدس رضوی اقدام ‌«علیرضا کریمی» کشتی‌گیر سرافراز ایرانی را
جهادی ورزشی علیه رژیم غاصب صهیونیستی توصیف کرد و گفت: با این کار شما
پیام ‌انزجار و تنفر ملت ایران‌ از ظلم و جنایات اسرائیل به گوش جهانیان
رسید.

به گزارش raisi.ir، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در دیدار با کشتی‌گیر پهلوان علیرضا کریمی که در تالار ولایت حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار داشت: کار شما، یک جهاد ورزشی بود و از تشک کشتی، با رژیم غاصب و کودک‌کش مبارزه کردید. در جهاد، فرد از جان خود برای یک هدف الهی می‌گذرد، شما هم از حق خود و از فرصت مسلم قهرمانی برای هدف الهی و انسانی گذشتید.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: در دنیایی که متأسفانه عده‌ای حتی در برخی دولت‌ها در کشورهای اسلامی به دنبال عادی‌سازی ظلم و اشغالگری رژیم صهیونیستی و رابطه با آن هستند، اقداماتی همچون کار شما، مثل یک نهیب است.
تولیت آستان قدس رضوی گفت: این اقدام جهادی در برابر رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی؛ پیام گویایی از انزجار و تنفر ملت ایران نسبت به جنایات و ظلم‌های اسرائیل علیه مردم مظلوم فلسطین را همراه داشت.
وی افزود: آقای کریمی نسل جدید انقلاب اسلامی هستند و روزهای پیروزی این انقلاب را ندیده‌اند، این اقدام عزتمندانه نشان می‌دهد که جوانان ما با پیام و آرمان‌های انقلاب و امام راحل آشنا و ادامه دهنده راه شهدا هستند.
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: به عنوان خادم بارگاه قدس رضوی از این اقدام سرافرازانه تشکر می‌کنم و ملبس شدن به لباس خادمی حضرت رضا(ع) را به شما تبریک می‌گویم.