شاهرود علما

حضرت آیت الله نجفی گفتند: مؤمنان باید همواره برای بهتر شدن و اصلاح نفس خود تلاش کنند، زیرا تغییر جامعه باید از اصلاح و تغییر نفس و حرکت تک تک افراد در راه تقوا و نزدیکی به خدای متعال آغاز شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آیت الله سید مختار شاهرود علما، گروهی از شیعیان استان دیوانیه عراق در جریان سفر به نجف اشرف و زیارت حرم مطهر امیرالمؤمنین(ع) با حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع تقلید عراق دیدار کردند.

این مرجع تقلید ضمن نصیحت و توصیه های خویش به جمع حاضر گفتند: مؤمنان باید همواره برای بهتر شدن و اصلاح نفس خود تلاش کنند و زیارت عتبات مقدس اهل بیت علیهم السلام نیز راهی برای تغییر و بهتر شدن است.

ایشان تاکید کردند: تغییر جامعه باید از اصلاح و تغییر نفس و حرکت تک تک افراد در راه تقوا و نزدیکی به خدای متعال آغاز شود.

آیت الله نجفی ادامه دادند: مؤمنان تمام استان ها و شهرهای عراق باید مراقب خانواده های شهدا باشند و به آنها رسیدگی کنند و زندگی محترمانه و خوبی برای آنها فراهم سازند.

علاوه بر این گروهی از جوانان زائر از شهر لاهور پاکستان و شهرهای مختلف عراق در دیدار با حضرت آیت الله بشیر نجفی از رهنمودهای ایشان بهره بردند.

حضرت آیت الله نجفی در این دیدار گفتند: زائران محترم باید از زیارت خود توشه بردارند تا روح و اخلاق آنها پس از زیارت متعالی شود و زندگی فردی و خانوادگی آنها به سوی کمال تغییر کند.

منبع: خبرگزاری حوزه

انتهای پیام/